CO TĚ TRÁPÍ?

Když mi bylo 16, byla jsem na kurzech One Brain (kineziologie) u Zdeňky Jordánové v Praze. Když jsem odcházela z kulturního domu „pod kaštany“, nesla jsem si s sebou 2 zásadní věty pro moji cestu životem.

„Mám se ráda.“

„Jsem se sebou spokojená.“

A pak ještě moji oblíbenou motivační: „Já to chci, já si věřím, já to dokážu!“

Kromě kineziologie jsem absolvovala i jiné kurzy a vše prakticky „procvičovala“ v každodenním životě. Upřímně, ano, praxe dělá mistra, jen někdy je celkem dost drsná a náročná.

I proto vím, že stresové situace, které si mě našly, byly součástí tohoto procesu.

Já říkám, že důležité je se z toho nepos* předčasně. Někdy je to těžké. Užila jsem si i posttraumatický stres. Ztratila smysl života… a zase ho našla.

Zjistila jsem, že ovlivnit neovlivnitelné prostě nelze. Že řeku nemá smysl tlačit, teče sama. Že určité věci „prostě tak jsou“. A když nejde o život, jde o hov* a co si budem, z pohledu vesmíru stejně o hov* jde vždycky, jen my z toho děláme drama.

Ráda Ti pomůžu s psychosomatickými příčinami nemocí, se sebeláskou, s traumaty, s řešením stresových situací. Můži ti i vysvětlit, jak pracovat s energiemi nebo jak tě ovlivňují barvy.

Propojuji racionalitu s intuicí, jsem nohama na zemi, hlavou v oblacích.

Pokud potřebuješ, ozvi se mi.

Ráda Tě vyslechnu, pomůžu Ti získat nadhled nebo změnit úhel pohledu, nakopnu Tě!

Ano, je možné, že budeš potřebovat udělat ve svém životě změny. Ale změna je život. Stejně jako každý nádech a výdech. Stejně tak se věci mění. Každá změna má rizika, důsledky. Vysvětlím Ti, jak jim předcházet a jak je přijímat…

A jak jít dál!

CHCEŠ SE OBJEDNAT NA TERAPII, KOUČINK NEBO INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI? ZAVOLEJ MI NEBO POŠLI SMS. * mobil +420608829824