ZDARMA

DENÍK VĚČNOSTI – SKLENICE 2024

KOLO ŽIVOTA

Připravila jsem pro Tebe KOLO ŽIVOTA a několik jednoduchých otázek pro Tvojí sebereflexi. Prozkoumej svůj život a hoď ho na papír. Zabere Ti to jen 5 minut! Zjisti, jak to vlastně máš a proč? Sebereflexe je první a často nejdůležitější krok k tomu, abys mohl(a) ve svém životě udělat změnu. Pojď do toho!

MOJE SKLENICE

Připravila jsem pro Tebe krásnou SKLENICI, kterou budeš plnit vším, co Ti udělalo ve Tvém životě radost. Svými úspěchy, odvážnými činy, svými zlepšeními, správnými rozhodnutími, malými radostmi… vším pozitivním, co Tě každý den potkává.

Pracovní listy v .pdf obsahují SKLENICI s 1 – 3 – 7 – 21 a 100 políčky/srdíčky. Pojď malými kroky k velkým cílům!

Proč používat SKLENICI? Často se stává, že „přes stromy nevidíme les“ – zaměřujeme se na to, co nás trápí, vidíme to v popředí všeho ostatního, co se během dne v našem životě odehrává, necháme se tím pohltit a přestáváme vnímat celek, který vlastně nemusí být vůbec špatný. SKLENICE slouží k tomu, abychom mohli začít vidět i to ostatní. To krásné a pozitivní!

Sklenici můžeš mít pověšenou doma na lednici, vloženou ve svém diáři a nebo na pracovním stole. Prostě všude tam, kde ji zrovna potřebuješ.

a PLŇ ji kdykoliv a kdekoliv!

e-Book MAGIE BAREV „Základní význam barev“

Zajímá tě, jaký mají význam barvy, kterými se obklopuješ? A co oblečení, které nosíš každý den? E-book „Základní význam barev“ Tě provede základním významem jednotlivých barev.