STRESS MANAGEMENT

KURZ STRESS MANAGEMENT 1:1 (on-line)

TERMÍN: 3x čtvrtek nebo pátek (od 9:30, 15:30 nebo od 19:30 on-line), prezenčně dle domluvy

Co je stres, jak pracovat se stresem, jak mu předcházet, jak se na něj připravit a kdy stres pomáhá? Teoreticky i prakticky! Individuální přístup 1:1.

Stresové situace potkávají každého člověka. Chcete se naučit je rozpoznat, umět je řešit i vědět, jak jim předcházet? Teoretická část vás seznámí se stress managementem a v praktické části si vysvětíme, jak se stresovými situacemi pracovat, jak se na stresové situace připravit a jak pracovat s Antistresovým deníkem. Naučíte se definovat příčinu stresu, provést analýzu a nalézt optimální řešení.

Nejsem pouze teoretik, jsem praktik. Vše mám odžito a vím, že to co předávám je funkční. Stačí chtít!

Stress management I  

Vysvětlení principu vzniku pozitivního a negativního stresu. Základní techniky zvládání stresových situací. Time management jako prevence vzniku stresových situací. (120 minut)

Stress management II  

Silné stránky nás dělají jedinečnými – postavíme na nich naše zdravé sebevědomí a sebedůvěru. Naučíme se přijmout naše slabé stránky a ukážeme si, jak s našimi slabými stránkami pracovat. (120 minut)

Stress management III 

Praktická část, kde propojíme dosavadní získané znalosti s jejich využitím. Seznámení s Antistresovým deníkem a s jeho využití při zvládání krátkodobých i dlouhodobých stresových situací. Příprava na nadcházející stresové situace. Trénink sebereflexe vedoucí k vyřešení stresové situace. (120 minut)

CHCEŠ KURZ ON-LINE? ZAVOLEJ MI NEBO POŠLI SMS na +420608829824

PLATBA: Převodem na transparentní účet na základě vystavené faktury (přijde e-mailem).

Stress management IV (není součástí běžného kurzu)

Neverbální komunikace ve stresových situacích. Příprava na zvládání stresových situací na neverbální i verbální úrovni. Propojení zvládání stresu a barevným spektrem, jeho využití v interiéru a exteriéru ke snížení stresu. (120 min)

Stress management V (není součástí běžného kurzu)

Propojení zvládání stresu s výživou a zdravou životosprávou. Dodržování cirkadiálního rytmu a další možnosti, jak předcházet stresovým situacím. V případě osobního setkání je vhodné pohodlné oblečení. (120 minut)

Víken.DOVKA V NOVOHRADKÁCH 1:1

TERMÍN: pá/so nebo so/ne dle domluvy

Stress management I – III (3x 2,5 hod)

Bude to trochu jiné než je zvykem. A řekla jsem si, že do toho jdu! Individuální přístup 1:1 (popř. 2:1). Děti můžete mít s sebou. Cena je bez ubytování a stravy.

Kde: Nové Hrady (Jižní Čechy)

Sobota

Dopoledne: 9:00 seznámení, naladění 9:30 stress management I (přednáška, herna pro děti k dispozici) 12:00 pauza na oběd

Odpoledne: 13:30 stress management II (přednáška, herna pro děti k dispozici) 16:00 čas pro sebe a na večeři

Večer: 19:00 individuál večer u ohně + „rituál oheň“ (cca do 21 hod)

Neděle

Dopoledne: 9:30 stress management III (přednáška, herna pro děti k dispozici) 12:00 konec oficiální (+ kdo bude chtít „rituál voda“)

CHCEŠ PŘIJET NA VÍKEN.DOVKU? ZAVOLEJ MI NEBO POŠLI SMS na +420608829824

PLATBA: Převodem na transparentní účet na základě vystavené faktury (přijde e-mailem).

Celý program bude uzpůsobený tak, že s námi a kolem nás budou děti. I to je nedílnou součástí kurzu, neboť hodně problémů vzniká v našich životech v interakcích s našimi nejbližšími. Přednášky obdržíte v tištěné formě, stejně tak Antistresový deník. Tužku na poznámky a úkoly s sebou.

Ubytování: v dojezdové vzdálenosti dle vlastních potřeb a možností

Nápoje: voda, káva, čaj v ceně, kuchyňka k dispozici

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

TERMÍN: dle domluvy

Individuální konzultace stresové situace v pracovním/osobním životě nebo příprava na nadcházející stresovou situaci. Individuální konzultace probíhají on-line nebo osobně. Nejsem mazač medu kolem huby. Slzy mohou být součástí procesu. Cesta je cíl a řešení vždy existuje. Otázka zní: Chcete ho najít? Nebo je lepší být v roli oběti? (90-120 min dle potřeby klienta)

♥ CHCEŠ SE OBJEDNAT NA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI? ZAVOLEJ MI NEBO POŠLI SMS na +420608829824

PLATBA: Převodem na transparentní účet na základě vystavené faktury (přijde e-mailem).

​ANTISTRESOVÝ DENÍK

Řešení stresových situací krok za krokem pomocí Antistresového deníku. Definování problému, analýza a nalezení řešení. Lze použít samostatně nebo dohromady s Průvodcem v MP3.

UŽ JEN LADÍM GRAFIKU! VYKOPNU HO BY DUP… nebo DVAKRÁT DUP!

PRŮVODCE V MP3

Řešení stresových situací krok za krokem s Průvodcem v MP3 . Definování problému, analýza a nalezení řešení. Lze použít samostatně. Je kompatibilní s Antistresovým deníkem.

BUDE, VYDRŽE BUDE! ZATÍM NEJSEM CHOBOTNICE

​e-Book STRESS MANAGEMENT pro každého

Chcete vědět, co vám brání zvládat stresové situace, proč stresová situace vzniká, jak stresová situace probíhá a jak ji můžete řešit? Tento eBook je základním know-how, které byste měli znát. Obsahuje 5 jednoduchých kroků a k nim praktické úkoly.

UŽ JEN LADÍM GRAFIKU! VYKOPNU HO BY DUP… nebo DVAKRÁT DUP!