CO TĚ TRÁPÍ?

Když mi bylo 16, byla jsem na kurzu One Brain (kineziologie) u Zdeňky Jordánové. Když jsem odcházela z kulturního domu „pod kaštany“ (KD Kaštan v Praze), nesla jsem si s sebou 2 zásadní věty.

„Mám se ráda.“

„Jsem se sebou spokojená.“

A pak ještě moji oblíbenou motivační: „Já to chci, já si věřím, já to dokážu!“

Kromě kineziologie jsem absolvovala i jiné kurzy a vše prakticky „procvičovala“ v každodenním životě. Upřímně, ano, praxe dělá mistra, jen někdy je celkem dost drsná.

I proto vím, že stresové situace, které si mě našly, byly součástí tohoto procesu.

Já říkám, že důležité je se z toho nepos* předčasně. Někdy je to těžké. Užila jsem si i posttraumatický stres. Ztratila smysl života… a zase ho našla.

Zjistila jsem, že ovlivnit neovlivnitelné prostě nelze. Že vodu nemá smysl tlačit, teče sama. Že určité věci „prostě tak jsou“. A když nejde o život, jde o hov* a co si budem, z pohledu vesmíru stejně o hov* jde vždycky, jen my z toho děláme drama.

Ráda ti pomůžu s psychosomatickými příčinami nemocí, se sebeláskou, s traumaty, s řešením stresových situací, vysvětlím ti, jak pracovat s energiemi a nebo jak fungují čakry.

Propojuji racionalitu s intuicí, jsem nohama na zemi, hlavou v oblacích.

Pokud potřebuješ, ozvi se mi.

Ráda Tě vyslechnu, pomůžu Ti získat nadhled nebo změnit úhel pohledu, nakopnu Tě.

Ano, je možné, že budeš potřebovat udělat ve svém životě změny. Ale změna je život. Stejně jako každý nádech a výdech. Stejně tak se věci mění. Každá změna má rizika, důsledky. Vysvětlím Ti, jak jim předcházet a jak je přijímat…

A jak jít dál!

S láskou, radostí a vděčností

Ivana

OBJEDNAT SI TERAPII, KOUČINK NEBO INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI MŮŽEŠ ZDE >>>

Ozvu se Ti a na termínu se domluvíme. A nebo mi rovnou zavolej na mobil+420608829824.